DOBRE-FOTO.CZ HK Plus s.r.o.
Veverkova 1343/1
Hradec Kralove, 5000 02

telefon: 732 707 389
email: prodej@hkplus.cz
www: dobre-foto.cz


Zapomeňte na Expedition, přichází Anvil

Nová řada fotobatohů Tamrac Anvil

Fotografické batohy Tamrac Anvil kombinují oblíbené vlastnosti doposud nejlépe prodávaných batohů řady Tamrac Expedition s novými moderními materiály, designem a kvalitním řemeslným zpracováním.

Od začátku se snažíme vytvářet ty nejlepší výrobky pro naše příznivce. Batohy Anvil jsou první z inovované řady fotografických batohů, v nichž se snoubí dědictví značky Tamrac s moderními materiály a designem," vysvětluje Gregory Schern, president GuraGear LLC, Tamrac.

Batohy Tamrac Anvil jsou vyrobeny z odolných, lehkých materiálů. Díky tomu např. model Tamrac Anvil 23 překračuje hmotnost jen lehce o 2 kg. Stativ se připevňuje pomocí systému Quick-Release ve vertikální středové ose batohu. To zaručuje jeho vycentrování a vyvážení. Systém upevňování stativu je vybaven kapsou pro uchycení jeho spodní části (dvou stativových nohou). Celý tento systém můžete v případě potřeby rychle sundat a odstranit z batohu zbytečné popruhy.

Batohy Tamrac Anvil jsou vybaveny komfortním systémem odvětrávání zad. Ve vnějších kapsách, připomínajících tvar motýlích křídel, je snadno přístupné fotografické příslušenství. Vnitřní polstrovaná přihrádka pojme až 15" notebook.

Fotografické batohy Tamrac Anvil jsou dostupné v 6 velikostech. Větší modely pojmou i několik zrcadlovek a objektivů včetně středoformátových těl, teleobjektivů a dalšího příslušenství. Modely Tamrac Anvil 17, 23 a 27 jsou přímo určeny pro profesionální zrcadlovky s bateriovými gripy a velké množství objektivů a fotografického příslušenství. Modely Tamrac Anvil Slim 11 a Slim 15 jsou naopak díky své malé hloubce předurčeny pro menší digitální zrcadlovky a mirrorless fotoaparáty s přídavnými objektivy a příslušenstvím. Model Tamrac Anvil 25 je naopak speciálně vytvořen pro největší profesionální zrcadlovky s nasazeným teleobjektivem až do ohniskové vzdálenosti 600 mm.

Fotografické batohy Tamrac Anvil neobsahují žádné PVC. Jsou vyrobeny z látek, odolných povětrnostním vlivům, extrémně robustních (avšak snadno použitelných) prvků od společnosti Duraflex® a osazeny světovou špičkou mezi zipy – značkou YKK®.

Naše představa nového konceptu Anvil byla jednoduchá – použít moderní, vysoce kvalitní materiály tak, abychom omladili a modernizovali oblíbenou značku Tamrac. Toto poslání nám umožnilo vybrat ty nejlepší tkaniny, nejpevnější spony a nejodolnější zipy tak, abychom přivedli na svět Anvil," vysvětluje Sarah Hamilton, provozní ředitel. V každém batohu je navíc ukryta i bezešvá voděodolná pláštěnka.

Mezi další novinky vybavení patří odnímatelný bederní pás kompatibilní se systémem MOLLE. MOLLE umožňuje rozšířit batoh přídavnými moduly/pouzdry jak staršího systému Tamrac M.A.S.™ a S.A.S.™, tak současnými přídavnými moduly, ale i dalším příslušenstvím podporujícím tento standard pro připevnění výstroje nebo oděvů. Vnitřní polstrované uživatelsky přizpůsobitelné přepážky poskytují maximální ochranu při co nejnižší hmotnosti. Pohodlný horní úchyt umožňuje přenášení batohu s lehkostí.


MOLLE
Je zkratka pro Modular Lightweight Load-carrying Equipment. Označuje současnou generaci přídavných pouzder a batohů používaných ozbrojenými silami NATO zvláště v britské a americké armádě. Tento systém se stal de facto standardem v taktickém příslušenství. Modulární systém MOLLE je odvozený od systému PALS (Pouch Attachment Ladder System) vyvinutým a patentovaným United States Army Natick Soldier Research, Development and Engineering Center. Tvoří ho očka v řadách z popruhů velmi pevného nylonu, která umožňují připevnění kompatibilního příslušenství. Používá se k připevnění menší výbavy k zátěžovým základnám, jako jsou např. vesty a batohy. Poprvé byl systém použitý na batozích MOLLE. Dnes se používá na řadě dalších taktických výrobků pro upevnění pouzder, nožů, rádio pouzder, pouzder na pistole, zásobníky atd. Komerčně je dostupný velmi široký sortiment různých pouzder pro rozšíření základní výbavy.

T0210 Tamrac Anvil Slim 11 fotobatoh

Fotobatoh Tamrac T0210 Anvil Slim 11 je určený pro uložení kompaktního DSLR těla s nasazeným objektivem nebo kompaktního fotoaparátu s výměným objektivem (mirrorless fotoaparátu) a dalšího fotopříslušenství - objektivu, blesku a filtrů, baterií nebo paměťových karet.

Více informací o batohu Tamrac Anvil Slim 11


0 ks zboží 0 Kč